Smoothie degustace – recept, který vyhrál

Už nějakou dobu frčí smoothie. Z reklam na nás útočí různá smoothie udělátka, která nám smoothie vyrobí. Sebelepší přístroj ale nezaručí, aby to, co v něm vytvoříte, chutnalo. A co teprv psovi, který nemá rád novinky….

Usmyslela jsem si, že tuhle čerstvou dobrotu představím našemu Aristovi. Napoprvé to dopadlo 50/50 :).

Namotivována prvotním polovičním úspěchem jsem připravila psí ochutnávku různých smoothie. Nakoupila jsem ingredience – ovoce a zeleninu, které psi můžou a nastartovala mixér. Smoothie bylo v mističkách běhěm pár minut.
„Aristo, ke mně :).”

Náš psí degustátor měl okamžitě jasno.

Ochutnávané vzorky:
Mistička č.1: jahodovo-borůvkové kiwi mlsání se skořicí a jogurtem
Mistička č.2: cottage smoothie s okurkou, salátem a kelpou
Mistička č.3: kuřecí vývar s okurkou a salátem
Mistička č.4: melounovo-okurkové osvěžení s jogurtem

Jak to dopadlo?

Zlatou psí medaili Aristo udělil vzorku číslo 4
– melounovo – okurkovému osvěžení s jogurtem.

K ostatním smoothie jen přičichl, za to čtyřku, tu vypil v okamžiku. Nalila jsem mu znovu a na druhou dávku se vrhl snad ještě dychtivěji. Myslela jsem si, že hlavně smoothie s kuřecím vývarem, bude mít úspěch… Ale je vidět, že ještě o chutích našeho psíka všechno nevím. U mě vyhrála jednička – tu jsem za Arista s chutí vypila já.

Výherní 🙂 recept:

Vyrábět smoothie je kreativní. Různí psi – různé chutě. Musíte ale vědět, které ingredience psi nesmí, aby jste jim svým výrobkem neublížili. Pokud má váš pejsek problémy s trávením nebo sklony k alergiím, raději konzultujte podávání novinek ve formě smoothie se svým veterinářem.

Až budete příště dělat smoothie pro lidskou část smečky, zkuste udělat taky psí variantu. Třeba objevíte zdravý pamlsek, který bude vašemu psovi chutnat.

Pac a pusu,

 

p.s.: Líbí se vám smoothie pro psy? Tak tenhle článek lajkněte a sdílejte, ať si i další pejsi užijí svoji soukromou smoothie degustaci :).

Jana Kubiszová
Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Líbí se vám články? Chcete zůstat v kontaktu?

Přihlašte se!

Staňte se členem naší smečky.
Zadejte svůj email
a 1x do měsíce dostanete do mailu čerstvou dávku psího čtení.

Správcem zadaných osobních údajů je Ing. Jana Kubiszová.
Osobní údaje (jméno, email) jsou sbírány za účelem zasílání novinek z blogu www.psikeksik.cz a dalších obchodních sdělení PSÍHO KEKSÍKU. Zasílání můžete kdykoli jednoduše přímo z emailu zrušit. Bližší informace najdete v dokumentu Ochrana osobních údajů

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.