Řepoví křupaví RUDOŠI

Ta úžasně červená barva… Aristo podle vůně ví, že je dělám, takže mám za oknem psí oči a těm já neodolám. Rudoši jdou splnit svůj účel. Udělat našemu psovi radost :).

Hlavní ingrediencí Rudochů je červená řepa.  Tahle úžasná zelenina by neměla chybět ani v našem ani v psím jídelníčku. Lze ji docela jednoduše vypěstovat na zahradě a v obchodě patří k nejlevnějším zeleninám.

Rudochy nejraději dělám ve formě dlouhých úzkých placek, ze kterých pak odlamuju kousky velikosti dle potřeby. A někdy dám Aristovi Rudocha celého. Ať se poměje :).

Recept na Rudochy:

Užijte si Rudochy :).  Malý tip: pokud nejsou vaši psi na chuť červené řepy zvyklí, nabídněte jim pro začátek malý kousek namočený třeba do bílého jogurtu.

Z řepy a masa můžete také udělat jednoduchý, bezlepkový psí dort. Recept najdete v mé kuchařce Keksíkovy mlsky pro psy.

Pac a pusu,

p.s.: Další recept z řepy včetně příznivých účinků na psí život najdete v článku Srdíčkové koláčky pro naše psí miláčky, ŘELEMA bonbónky, Psí láska v želé. Řepu jsem použila také pro přípravu Trojbarevného psího dortu.

Líbí se vám Rudoši? Nenechávejte si je pro sebe. Prosím lajkněte a sdílejte článek, ať je může vyzkoušet i někdo další… Rozdávejte se mnou psí radost :).

Jana Kubiszová
Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Líbí se vám články? Chcete zůstat v kontaktu?

Přihlašte se!

Staňte se členem naší smečky.
Zadejte svůj email
a 1x do měsíce dostanete do mailu čerstvou dávku psího čtení.

Správcem zadaných osobních údajů je Ing. Jana Kubiszová.
Osobní údaje (jméno, email) jsou sbírány za účelem zasílání novinek z blogu www.psikeksik.cz a dalších obchodních sdělení PSÍHO KEKSÍKU. Zasílání můžete kdykoli jednoduše přímo z emailu zrušit. Bližší informace najdete v dokumentu Ochrana osobních údajů

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.