Narozeninový mini dortík pro psy

Náš pes Aristo měl v lednu narozeniny. Protože jsem byla nemocná, tak jsme trošku posunuli oslavy a narozeninovou dobrotu jsem mu upekla až o prvním únorovém víkendu. Našemu pejskovi je už osum let. Vůbec netuším, kdy se to stalo. Je to jako včera, když jsme si domů donesli naše dvanáctikilové šťěňátko. Byla to láska na první pohled. Okamžik, kdy mi můj muž řekl, že Aristíka miluje snad víc než mě, tak na ten taky nezapomenu :).

První den u nás doma 2011

I tentokrát jsem Aristíkovi udělala pamlsky ve formě „rychlovky“. Jde vlastně o muffínky, které můžete, ale nemusíte, nazdobit. Já jsem z těsta udělala celý plech muffínků, část pes spořádal s nadšením během dvou dnů, druhou část jsem zamrazila na později. V lednici vám v uzavřené krabičce vydrží pár dnů.

A pak už psí narozeninová oslava (teda žranice :)) může začít.

Narozeninová žranice 🙂 2019

Tak teď už zbývá jen vyzkoušet tenhle jednoduchý recept:

Jestli máte malého pejska a upéct plech s dvanácti muffínky by pro něj bylo zbytečně moc, můžete udělat klidně jen 1 muffínek. Potřebujete k tomu malou silikonovou formičku nebo nějakou malou zapékací mističku a jako míru z receptu si místo hrnečku dosaďte vrchovatou polévkovou lžíci. Jeden muffínek budete mít upečený trošku rychleji, takže si pohlídejte troubu, ať ten dortík pejskovi nespálíte :).

Mějte se krásně a pečte pro hafany!

Pac a pusu,

Jana a Aristo

 

p.s.: jestli se vám recept líbí, prosím lajkněte a sdílejte jej na FB, ať si ho může vyzkoušet co nejvíce pejskařů.

Jana Kubiszová
Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Líbí se vám články? Chcete zůstat v kontaktu?

Přihlašte se!

Staňte se členem naší smečky.
Zadejte svůj email
a 1x do měsíce dostanete do mailu čerstvou dávku psího čtení.

Správcem zadaných osobních údajů je Ing. Jana Kubiszová.
Osobní údaje (jméno, email) jsou sbírány za účelem zasílání novinek z blogu www.psikeksik.cz a dalších obchodních sdělení PSÍHO KEKSÍKU. Zasílání můžete kdykoli jednoduše přímo z emailu zrušit. Bližší informace najdete v dokumentu Ochrana osobních údajů

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.