Masové rohlíčky – cukroví pro psy

Včera jsme pekli linecké pro dvounoháče.  Aristík na nás dělal za oknem psí oči a mě hned blesklo hlavou, že jsem mu ještě žádné cukroví neupekla.

Je fajn, mít doma cukroví vhodné pro pejsky. Vánoce jsou svátky, kdy se schází rodina, probíhají návštěvy a stoly se prohýbají pod dobrotami. S vlastním cukrovím vhodným pro psy, nemusíte být ti zlí a na otázky „můžu mu taky dát?“ už nemusíte odpovídat NE a vysvětlovat, co psi můžou a co ne.

Prostě se vytasíte s krabičkou dobrot pro pejsky a rodina i vy můžete ukojit svoji potřebu rozmazlovat chlupáče o vánocích. A všichni budou spokojení. Včetně pejska :).

Nebo můžete psí cukroví využít jako homemade dárek. Stačí koupit hezkou dózičku, obětovat chvilku času a voňavý dárek, který je navíc zdravější než „značkové“ kupované pamlsky, je na světě.

Koukněte na recept vhodného psího cukroví – jednoduchý, bezlepkový a bez vajíčka.

Aristík ochutnal jen jeden kousek – zbytek mu budeme dávkovat opravdu až o vánocích.

Jako vánoční cukroví můžete také použít třeba Kuřecí rýžáky nebo Masové cizrňáčky, které najdete v mini kuchařce Keksíkovy mlsky pro psy.

Přeji vám krásné Vánoce a šťastné chlupáče :).

Pac a pusu,

 

p.s.: líbil se vám recept? Tak prosím lajkněte a sdílejte, ať mají o vánocích inspiraci na psí cukroví i další pejskaři.

Jana Kubiszová
Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Líbí se vám články? Chcete zůstat v kontaktu?

Přihlašte se!

Staňte se členem naší smečky.
Zadejte svůj email
a 1x do měsíce dostanete do mailu čerstvou dávku psího čtení.

Správcem zadaných osobních údajů je Ing. Jana Kubiszová.
Osobní údaje (jméno, email) jsou sbírány za účelem zasílání novinek z blogu www.psikeksik.cz a dalších obchodních sdělení PSÍHO KEKSÍKU. Zasílání můžete kdykoli jednoduše přímo z emailu zrušit. Bližší informace najdete v dokumentu Ochrana osobních údajů

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.