Cesar Millan v Praze

Znáte Cesara Millana? Mexičan žijící v USA, který je prostě vůdcem smečky. Má to v sobě a rozumí psí duši. Můžete ho znát třeba z pořadů v televizi nebo z jeho knih. Radí majitelům psů, jak se můžou stát vůdcem smečky i oni. Změnou chování, změnou přístupu k psovi, změnou energie, kterou vyzařují.  Pokud se chcete o Cesarovi dovědět více koukněte na jeho stránky zde.

Plná očekávání, co se naučím jsem vyrazila 5.3. 2017 na Cesara live (Once Upon A Dog Tour 2017) do O2 areny. Těšila jsem se, že se s vámi pak podělím o nové informace ze psí říše.

Cesar prokládal celý pořad animovanými pohádkami s příběhy, ze kterých jsme si my diváci mohli něco odnést a předtočenými videi s pejskaři a jejich pohledem na svého miláčka. Nechyběla také živá vystoupení se psy, jejichž majitelům Cesar ukazoval, co dělají špatně a proč jejich pes v určitých situacích reaguje nechtěným způsobem.

Charisma z Cesara zářilo, bavila jsem se, užila jsem si to, smála jsem se jeho vtipům. Hned od počátku jsem ale byla trochu v rozpacích z formy pořadu. Nečekala jsem, že to bude na mě působit tak „americky“ – že to bude show, se spoustou omáčky a málo informacemi uvnitř.

A co jsem si odnesla? Myslím si, že svých znalostí o psech nám za dobu trvání show mohl předat mnohem více.  Poselství Cesara Millana pro, nás milovníky psů, je vlastně základem, který všichni opravdoví pejskaři už znají…

Nakonec jsem měla pocit, že jsem strávila docela příjemně nedělní večer. Čekala jsem ale víc. Rozporuplné pocity z Cesarovy show mě neodradí v tom, abych dále sledovala jeho pořady a četla jeho knihy. Jen kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych šla znovu, až přijede příště, má odpověď je, že za cenu lístku necelých 1400,- Kč pravděpodobně ne.

 

Pac a pusu,

Jana Kubiszová
Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Líbí se vám články? Chcete zůstat v kontaktu?

Přihlašte se!

Staňte se členem naší smečky.
Zadejte svůj email
a 1x do měsíce dostanete do mailu čerstvou dávku psího čtení.

Správcem zadaných osobních údajů je Ing. Jana Kubiszová.
Osobní údaje (jméno, email) jsou sbírány za účelem zasílání novinek z blogu www.psikeksik.cz a dalších obchodních sdělení PSÍHO KEKSÍKU. Zasílání můžete kdykoli jednoduše přímo z emailu zrušit. Bližší informace najdete v dokumentu Ochrana osobních údajů

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.