ŘELEMA – bonbónky pro psy

Co je to ta ŘELEMA? Ne, není to nový druh zeleniny :). Nehledejte za tím vědu. Prostě mi hlava vypověděla službu a najít název pro tyhle kuličky bylo nějak těžší než obvykle. A tohle ze mě vypadlo :).

ŘELEMA = tři hlavní ingredience kuliček – řepa, len, maso.

Samozřejmě jsem do kuliček nedávala rostliny lnu, ale lněná semínka. Co jsem se o nich dověděla na www.petmd.com? Lněná semínka jsou zdrojem vlákniny a bílkovin. Mají pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a můžou pomoci pejskům zmírnit příznaky artritidy, snížit krevní tlak, zlepšit funkci ledvin a udržovat zdravou kůži a srst.

Jako vždy v mých receptech, najdete i v tomto jen základní suroviny a jednoduchý postup.

Proč jsem do kuliček přidala zázvor? Protože je zdravý – nejen pro nás. O přínosech zázvoru pro psy můžete najít informace třeba u receptu Mrkvové psí mlsky se zázvorem.

Aristík se blíží ke své bonbonkové kořisti :).

Jestli máte přebytky červené řepy a milujete ji stejně jako já a Aristík, tak se můžete nechat inspirovat k dalšímu kuchtění z ní v těchto receptech: Srdíčkové koláčky pro naše psí miláčky, Řepoví křupaví Rudoši, Hravý masový dort s pohankou nebo také v ebooku zdarma Trojbarevný psí dort.

Pac a pusu,

p.s.: Jestli se vám recept líbí, prosím lajkněte a sdílejte ho, ať co nejvíce pejsků zjistí, jak chutná ŘELEMA :).

Jana Kubiszová
Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Líbí se vám články? Chcete zůstat v kontaktu?

Přihlašte se!

Staňte se členem naší smečky.
Zadejte svůj email
a 1x do měsíce dostanete do mailu čerstvou dávku psího čtení.

Správcem zadaných osobních údajů je Ing. Jana Kubiszová.
Osobní údaje (jméno, email) jsou sbírány za účelem zasílání novinek z blogu www.psikeksik.cz a dalších obchodních sdělení PSÍHO KEKSÍKU. Zasílání můžete kdykoli jednoduše přímo z emailu zrušit. Bližší informace najdete v dokumentu Ochrana osobních údajů

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.