Bezlepkové sušenky ala psí piškoty

Těmito křupavými bezlepkovými sušenkami můžete hravě nahradit piškoty. Ráda vymýšlím recepty pro psy z ingrediencí, které mám doma a běžně používám v kuchyni. U nás doma nikdo netrpí alergií na lepek a nemám doma bezlepkovou mouku. Pro bezlepkový psí recept jsem proto využila instantní jáhlové vločky, ze kterých si často děláme kaši s ovocem na snídani.
A jáhlové vločky jsou bezlepkové 🙂.

Jáhlové vločky se vyrábí napařováním a lisováním oloupaných zrn prosa. Obsahují značné množství vápníku, draslíku, hořčíku, fosforu, zinku, mědi a vitamínů skupiny B. Jsou lehce stravitelné a zásadité, vhodné pro psy s citlivým zažíváním.

Hurá na recept:

Tenhle recept jsem měnila, ladila a zkoušela 4x, než jsem byla spokojená s výsledkem. Koukněte na můj první neúspěšný pokus tady :).

Přímo z jáhel ráda vyrábím špenátové mufínky, na kterých si pochutná náš pes i my :). Recept najdete v e-kuchařce Keksíkovy mlsky pro psy.

Veselé psí mlsání,

pac a pusu,

 

p.s.: líbil se vám recept? Tak ho prosím lajkněte nebo sdílejte, ať se dostane k dalším pejskařům.

Jana Kubiszová
Spojila jsem svou lásku ke zvířatům, vášeň pro pečení a zábavu. Hledám cesty, jak vyrábět pamlsky s minimem mouky. Ráda se s vámi podělím o recepty na domácí zdravé mňamky pro psy a další tipy a informace nejen do "psí" kuchyně, ale i do našeho společného života se psy. Jsem autorkou mini kuchařky Keksíkovy mlsky pro psy>>. Pomohu vám užít si chvíle tvoření v kuchyni ať i vaši mazlíčci můžou skákat štěstím :).Můj příběh najdete tady>>

Líbí se vám články? Chcete zůstat v kontaktu?

Přihlašte se!

Staňte se členem naší smečky.
Zadejte svůj email
a 1x do měsíce dostanete do mailu čerstvou dávku psího čtení.

Správcem zadaných osobních údajů je Ing. Jana Kubiszová.
Osobní údaje (jméno, email) jsou sbírány za účelem zasílání novinek z blogu www.psikeksik.cz a dalších obchodních sdělení PSÍHO KEKSÍKU. Zasílání můžete kdykoli jednoduše přímo z emailu zrušit. Bližší informace najdete v dokumentu Ochrana osobních údajů

Komentáře
  1. Z. napsal:

    AHOJ, DĚKUJI ZA DALŠÍ DOBRÝ RECEPT. tY JÁHLOVÉ VLOČKY BUDOU ASI TAKY VHODNÉ PRO SLINIVKOVOU DIETU, KDYŽ JSOU LEHCE STRAVITELNÉ. mYSLÍM DIETU PRO LIDI. zKUSÍM A UVIDÍM. pA z.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.